Counter-Strike Funky

Enjoy !

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

va salut shi sper sa ne intelegem kt mai Bine :)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 va salut shi sper sa ne intelegem kt mai Bine :) la data de Mier Iul 16, 2008 3:59 pm

Blix

Begginer
Begginer
salut sunt Blix , 15 ani din Bacau , sunt Mort dupa sv cu zombie ( lol! ) ..shi alceva nika..ma puteti contacta la id : d3xter_mihai cheers

Vezi profilul utilizatorului

2 Re: va salut shi sper sa ne intelegem kt mai Bine :) la data de Mier Iul 16, 2008 6:09 pm

MeGa

Begginer
Begginer
salut si bine ai venit Very Happy

3 Re: va salut shi sper sa ne intelegem kt mai Bine :) la data de Mier Iul 16, 2008 6:20 pm

Fireman[TK]

Advanced
Advanced
Bine ai venit printre zombilici Very Happy

4 Re: va salut shi sper sa ne intelegem kt mai Bine :) la data de Joi Iul 17, 2008 7:05 am

Blix

Begginer
Begginer
Very Happy Embarassed

5 Re: va salut shi sper sa ne intelegem kt mai Bine :) la data de Sam Iul 19, 2008 5:47 am

Guest

Vizitator
salut si bn ai venit in comunitatea noastra de zombilici Wink

am inteles .:DDD:))) speram in primul rand ca o sa va placa funky server si sper ca o sa ne vizitaty pe aici si nu uitaty va rog sa punety un coment:DDD:)))

7 Re: va salut shi sper sa ne intelegem kt mai Bine :) la data de Vin Aug 08, 2008 5:13 pm

Happy

Begginer
Begginer
Sal Blix , desi nu prea am avut cum sa intru pe server , nu ne cunoastem , da este timp , acuma mi-am reparat pc-ul:D:P

8 Re: va salut shi sper sa ne intelegem kt mai Bine :) la data de Vin Aug 08, 2008 5:25 pm

Fireman[TK]

Advanced
Advanced
Super Bine ai revenit printre zombilici Smile

9 Re: va salut shi sper sa ne intelegem kt mai Bine :) la data de Mier Aug 13, 2008 10:46 pm

salut si bine ai venit.eu nu te cunosc dar este mult timp.

10 Re: va salut shi sper sa ne intelegem kt mai Bine :) la data de Joi Aug 14, 2008 8:45 pm

Guest

Vizitator
Te asteptam inapoi Happy WinkVery Happy

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum