Counter-Strike Funky

Enjoy !

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Gravitatie mai mica la zomby ( sa zboare mai mult )

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Gravitatie mai mica la zomby ( sa zboare mai mult ) la data de Lun Iul 07, 2008 8:00 pm

Happy

Begginer
Begginer
Nu-mi place sa fiu zomby , mi se pare greu , mai ales daca sunt ultimul , dar daca ar avea gravitatia mai mica , sa se poate sui mai bine cred ca ar fi un plus si nu am mai astepta asa mult.

Vezi profilul utilizatorului

2 Re: Gravitatie mai mica la zomby ( sa zboare mai mult ) la data de Lun Iul 07, 2008 8:40 pm

Bucu

Begginer
Begginer
da dar aici intervine iar forceback-u ... ca dak zbori mai mult pot sa te iau mai usor
deci vine TOTAL invers .... tot ce face e sa faca rau
eu zic ca e perfect asa cum e

3 Re: Gravitatie mai mica la zomby ( sa zboare mai mult ) la data de Lun Iul 07, 2008 9:08 pm

bdog

Begginer
Begginer
nu poti programa doar pentru o persoana gravityul...deci nu se poate si nu se aproba...

4 Re: Gravitatie mai mica la zomby ( sa zboare mai mult ) la data de Lun Aug 11, 2008 4:45 pm

K474L1N

Begginer
Begginer
Se poate programa gravityul dar numai pe war3-ft mode.

5 Re: Gravitatie mai mica la zomby ( sa zboare mai mult ) la data de Lun Aug 11, 2008 4:48 pm

Guest

Vizitator
Nu cred ca sar obosi fire sa puna war3 mode lol! da e bine si asa..!

6 Re: Gravitatie mai mica la zomby ( sa zboare mai mult ) la data de Lun Aug 11, 2008 6:34 pm

Fireman[TK]

Advanced
Advanced
short daca nu stii war3 e un mod intreg asta ar insemna fara zombie fara nimic din ce era pe server doar ca sa-ti pun ti-e gravitatea aia Smile

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum